Abonament prawny - umowa o czynnej współpracy - Foogel

Umowa o czynnej współpracy

Pasja za każdą sprawę.

Umowa o czynnej współpracy

W ramach abonamentu otrzymujesz pełne wsparcie prawne ze wszystkich dziedzin prawa.

Przetestuj już dziś przez 30 dni za darmo.

Korzystając z okres testowego niczym nie ryzykujesz, możesz odstąpić od umowy bez podawania przyczyn w 30 – dniowym okresie próbnym.

Abonament prawny, tak zwana czynna współpraca z klientem, w obszarach prawnych podatkowych oraz biznesowych. To jedna z najlepszych form współpracy oraz pomocy na każdym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa.

 

Umowa czynnej współpracy dotyczy porad i opinii adwokatów na etapie fazy wstępnej oraz zakładania spółek tworząc indywidualne umowy. Szyte na miarę oraz uwzględniające specyfikę działalności gospodarczej. Poprzez doradztwo na etapie porad praktycznych związanych z prowadzeniem biznesu takie jak opiniowanie umów z kontrahentami, sprawdzanie kontrahenta, monitoring wierzytelności, windykacja należności, porady podatkowe, optymalizacja podatkowa, pomoc przy negocjacjach, zakładanie spółek z o.o., spółek komandytowo akcyjnych (S.K.A.) i innych spółek.

 

Umowa czynnej współpracy jest zarówno dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą związaną z prowadzeniem sp. z o.o. lub spółki komandytowo akcyjnej (S.K.A.), jak również dla przedsiębiorców którzy posiadaj już sp. z o.o. lub inną formę działalności gospodarczej.

 

Prowadzenie biznesu wymaga odpowiednich standardów zarówno prawnych, podatkowych oraz poczucia bezpieczeństwa, które firma FOOGEL Grupa Prawna dostarcza każdego dnia dla swoich klientów i Partnerów Biznesowych.

Wykup abonament prawny

Pakiet Standardowy

Koszt
299zł / miesięcznie
Roczny limit czasu obsługi
30h
Okres rozliczeniowy
półroczny
Postępowanie nakazowe, upominawcze, EPU
300 zł
Postępowanie egzekucyjne
300 zł
Reprezentacja przed sądami i urzędami
opłata adwokacka
Stawka godzinowa poza limitem
200zł / h
Prowizja za skuteczną windykację polubowną
8%, ale nie mniej niż 100 zł
Prowizja za skuteczną windykację na etapie postępowania sądowego lub egzekucyjnego
12%
Liczba sprawdzeń kontrahentów – rocznie
12
Podane ceny są cenami netto

Abonament (umowa o czynnej współpracy) zawiera:

Obsługa prawna ze wszystkich dziedzin prawa

Doradztwo podatkowe

Windykacja

Nielimitowane krótkie telefoniczne konsultacje prawne

Certyfikat ochrony prawnej oraz pieczęć prewencyjna

Postępowanie polubowne – przyjęcie sprawy

Przykładowe problemy w funkcjonowaniu firmy, jakim mógłby zaradzić taki model współpracy:

Oszczędności finansowe przy założeniu sp. z o.o. 0 zł ZUS, 9% podatku

Konsultacje prawne przy podpisywaniu umów oraz skuteczne wystrzeganie się niekorzystnych zapisów w umowach

Podpisywanie umów tylko ze sprawdzonymi kontrahentami, powodu eliminacje zagrożeń związanych z niewypłacalnością

Monitoring wierzytelności zapewniający płynność finansową w firmie

Sporządzanie indywidualnych aktów notarialnych spółek pod potrzeby klienta

Brak obowiązku płacenia daniny solidarnościowej w wysokości 4%

Zaufali nam

Grzegorz H.
Lublin: firma produkcyjna

Od dawna szukałem abonamentu prawnego dla swojej firmy produkcyjnej. Cieszę się, że trafiłem na fachowców. Prawnicy z grupy Foogel pomogli mi rozwiązać problemy z kontrahentami, a także w sprawdzeniu nowych. Dzięki ich pomocy podczas negocjacji moja firma uzyskała warunki, o których wcześniej nie myślałem, że są do spełnienia. Dziękuję!

Anna K.
Warszawa: sklep odzieżowy
Kancelaria pomogła mi w przekształceniu działalności gospodarczej w spółkę z o.o. Jestem im ogromnie wdzięczna, ponieważ mój podatek zmalał, a firma zaczęła odnotowywać wyższe przychody. Podczas współpracy mogłam liczyć na nielimitowane rozmowy, które pomagały rozwiązać moje bieżące problemy. Dziękuję za profesjonalne wsparcie!

Andrzej B.
Gdańsk: firma budowlana

Dziękuję za wsparcie grupie prawnej Foogel dla mojej firmy budowlanej. Prawnicy reprezentowali mnie w postępowaniach administracyjnych w sprawach budowlanych z zadowalającym skutkiem. Kancelaria pomogła również w procesie windykacji, a także w obniżeniu podatków firmy. Umowa o czynnej współpracy okazała się strzałem w 10!

Agnieszka M.
Łódź: sklep internetowy

Prawnicy kancelarii Foogel pomogli mi przy otworzeniu sklepu internetowego. Nasza współpracy przebiegła wtedy wspaniale, więc zdecydowałam się wykupić abonament prawny. Zyskałam stałą kontrolę profesjonalnych prawników nad moim sklepem. Już nie muszę martwić się podatkami, ponieważ kancelaria dba o ich optymalizacje. Polecam!

Monika J.
Bydgoszcz: salon kosmetyczny
Z kancelarią Foogel współpracuje już od kilkunastu miesięcy i nie zawiodłam się nigdy. Mam do nich ogromne zaufanie, które zdobyłam na przestrzeni trwającej współpracy. Prawnicy w ramach abonamentu pomogli mi przy opiniowaniu umów oraz przy sprawdzeniu kontrahentów. Dzięki ich pomocy moja firma bardzo się rozwinęła. Dziękuję za pomoc!

Jarosław W.
Wrocław: firma transportowa

Moja firma transportowa przed wykupieniem abonamentu prawnego zmagała się wieloma problemami. Dzięki kancelarii Foogel udało się je rozwiązać. Prawnicy pomogli mi z opiniowaniem umów, a także sprawdzeniem kontrahentów. Od czasu podjęcia współpracy nie muszę się już martwić o wysokie podatki.  Polecam każdemu, kto chcę, aby jego firma się rozwijała!

Umowa o czynnej współpracy - prześlij zapytanie!

    DANE KONTAKTOWE

    Jeśli Twoje oczekiwania są inne niż w przedstawionym Pakiecie zapraszamy po indywidualną wycenę.