Dla Jednoosobowych Działaności - FOOGEL GRUPA PRAWNA

Jednoosobowa działalność

Pasja za każdą sprawę.

Foogel Grupa Prawna specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na podstawie wpisu do CEIDG we wszystkich dziedzinach prawa, w tym również w zakresie prawa podatkowego, w procesie windykacji należności oraz weryfikacji kontrahentów.

 

Obsługę prawną świadczą wyłącznie adwokaci i radcowie prawni posiadający wiedzę i wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług na rzecz podmiotów prowadzących działalność budowlaną, transportową, produkcyjną, usługową czy w branży e-commerce.

Oferta dla jednoosobowej działalności gospodarczej

Nasza oferta skierowana jest do firm na terenie całego kraju. Oferujemy pełne wsparcie prawne w ramach umów abonamentowych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań Klienta. Stawiamy na szybką i sprawną komunikację, dlatego świadczymy doradztwo prawne za pośrednictwem internetu oraz rozmów telefonicznych, co pozwala naszym Klientom otrzymać pomoc prawną bez względu na miejsce ich pobytu.

Relacje z Klientami budujemy na zaufaniu, gwarantujemy maksymalne zaangażowanie, rzetelną obsługę prawną oraz wysoką skuteczność podejmowanych działań.

Analiza umów

Pomagamy Klientom w zabezpieczeniu aspektów prawnych w negocjacjach handlowych, w tym udział w spotkaniach. Oferujemy rzetelną weryfikację kontrahenta przed zawarciem umowy. Przygotowujemy umowy od podstaw z uwzględnieniem wytycznych Klienta oraz należycie zabezpieczając jego interesy. Oferujemy również analizę umów już zawartych, jeżeli w toku ich realizacji pojawią się problemy. Reprezentujemy firmy w negocjacjach z kontrahentami w razie zaistniałych w trakcie współpracy sporów.

Doradztwo podatkowe

Dzięki doświadczonemu zespołowi doradców podatkowych świadczymy usługi doradztwa podatkowego dopasowane do potrzeb Klientów, uwzględniając charakterystykę działalności, możliwości finansowe i organizacyjne, a także cele biznesowe. Specjalizujemy się zarówno w bieżącym doradztwie podatkowym, jak i reprezentacji przedsiębiorców w kontrolach podatkowych, kontrolach celno-skarbowych oraz postępowaniach podatkowych, w tym również na etapie sądowo-administracyjnym.

Windykacja i reprezentacja przed sądem

Nasz zespół ekspertów świadczy usługi z zakresu wsparcia procesu windykacji należności podczas windykacji polubownej z uwzględnieniem zachowania dobrych relacji z dłużnikami. W przypadku uchylania się dłużników od zapłaty skutecznie kierujemy do sądu pozew o zapłatę (także w ramach EPU) i prowadzimy sprawę aż do wyegzekwowania należności w drodze egzekucji komorniczej. Współpracujemy z kancelariami komorniczymi na terenie całego kraju, dzięki czemu odzyskanie niezapłaconych faktur odbywa się sprawnie.

Nieuczciwa konkurencja

Wspomagamy przedsiębiorców w zakresie prawa konkurencji, podejmując działania mające na celu zwalczanie działań nieuczciwej konkurencji, które zagrażają  interesom naszych Klientów. Oferujemy Klientom ochroną marki poprzez rejestrację znaku towarowego w Urzędzie Patentowym.

Przekształcenia

Zapewniamy wsparcie w procesach przekształceń prowadzonej działalności gospodarczej w spółkę kapitałową w celu ograniczenia ryzyka biznesowego, optymalizacji podatkowej i sukcesji prowadzonego przedsiębiorstwa.

Dokumentacja pracownicza

Nasi adwokaci i radcowie prawni wspierają Klientów zarówno w zakresie doradztwa, przygotowywania oraz opiniowania dokumentacji pracowniczej, jak również w sprawach sądowych, w tym przygotowania odwołań od decyzji ZUS.

Po upływie okresu testowego możesz korzystać z naszym usług za jedyne 299 zł netto miesięcznie! Zyskasz:

Wsparcie przedsiębiorcy na etapie negocjowania warunków umów, w taki sposób aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy przedsiębiorcy
Składanie odwołań od decyzji ZUS
Przygotowywanie opinii prawnych oraz opiniowanie dokumentów pod kątem jak najlepszego zabezpieczenia interesów Klienta
Przygotowywanie oraz opiniowanie projektów umów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą
Windykacja należności na drodze polubownej, sądowej i egzekucyjnej
Doradztwo prawne w procesach przekształceń prowadzonej działalności gospodarczej w spółkę kapitałową w celu ograniczenia ryzyka biznesowego, optymalizacji podatkowej i sukcesji prowadzonego przedsiębiorstwa
Rejestracje znaków towarowych
Doradztwo podatkowe
Zwalczanie nieuczciwej konkurencji
Opiniowanie oraz przygotowanie dokumentacji pracowniczej
Reprezentacje w sporach sądowych pomiędzy przedsiębiorcą a jego kontrahentami
Reprezentowanie firmy przed sądem, organami administracji publicznej i administracji podatkowej

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i potrzebujesz pomocy prawnej? Skontaktuj się z nami!

    DANE KONTAKTOWE

    Nasz abonament kompleksowo odpowiada
    na potrzeby Twojego biznesu.